Kategorie

Czcionki grawerowane

W naszej ofercie, oprócz frezowania CNC i toczenia CNC, znajdziesz również grawerowanie CNC. Jest to grawerowanie wielkoformatowe w takich materiałach jak między innymi miękkie metale, drewno, tworzywa sztuczne czy laminaty.

Precyzja wykorzystywanych przez nas frezarek CNC pozwala grawerować między innymi napisy 3D, różnego rodzaju tablice, m.in. informacyjne i adresowe, meble oraz inne elementy wystroju wnętrz, elementy użytkowe czy panele przestrzenne.

Dbamy jednak o to, aby oferta naszej firmy była szeroka, dlatego oprócz grawerowania tworzymy także czcionki grawerowane umożliwiające samodzielne wykonanie prac grawernicznych.

Czcionki grawerowane – numeratory dla każdej branży

Oferujemy specjalne numeratory do kodowania w postaci stalowych oraz mosiężnych czcionek, które zostały przystosowane do odciskania zarówno na zimno, na przykład na aluminium lub folii, jak i do wypalania na gorąco w materiałach typu skóra czy drewno.

Czcionki grawerowane sprawdzą się między innymi podczas tworzenia opisów czy napisów w logo firm oraz wielu innych rodzajach tłoczeń. To nieodzowny element w różnych rodzajach branż wytwórczych jak np. farmaceutyczna, motoryzacyjna czy spożywcza.

Łączymy jakość z doświadczeniem

Koder to firma z dużym doświadczeniem w produkcji czcionek grawerowanych. Działamy na rynku od ośmiu lat i dostarczamy Klientom rozmaite czcionki, których zastosowanie pozwoli uzyskać wymagany rezultat w postaci graweru w stu procentach zgodnego z założeniem.

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, aby dać Ci pewność wykonania usług oraz produktów na najwyższym poziomie. Zadowolenia Klienta jest kluczowe dla naszego działania.

Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, oraz jakie są Twoje oczekiwania, a my wszystko uwzględnimy i znajdziemy dla Ciebie produkt idealny. Wyspecjalizowana kadra firmy doradzi oraz odpowie na wszystkie pytania. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, aby Klient na podstawie otrzymanych informacji sam mógł zdecydować, co będzie najlepsze dla jego firmy.

Close Menu