Historia firmy KODER

Firma KODER działa na rynku już od 20 lat, świadcząc nieprzerwanie wyspecjalizowane usługi najwyższej jakości. Założycielem i właścicielem przedsiębiorstwa jest Maciej Chlebowski. Naszym celem od samego początku działalności jest realizacja różnorodnych zleceń związanych z grawerowaniem i wycinaniem w metalu. Działamy w oparciu o fachową wiedzę. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie obróbki materiałów metalowych poprzez toczenie, frezowanie, grawerowanie oraz obróbkę skrawaniem CNC. Dzięki wykorzystaniu bardzo zaawansowanego, nowoczesnego sprzętu możemy być wykonawcą również grawerowania przemysłowego.

Nasze maszyny, takie jak tokarki i frezarki, są sterowane komputerowo – wprowadzamy do nich dane indywidualnie dla każdego projektu. Jako że w dalszym ciągu zamierzamy zaskakiwać naszych klientów, oferujemy również produkty specjalne. Są to czcionki wykonane ze stali lub mosiądzu oraz stemple. Wyroby te pozwalają na oznaczanie powierzchni, materiałów oraz produktów, a sam projekt i wygląd danego elementu bądź stempla zależy wyłącznie od klienta.

Firma KODER – rozwój i jakość

Mimo osiągnięcia korzystnej pozycji na rynku wciąż idziemy naprzód. Naszym zadaniem jest nadążanie za duchem czasu, tak więc nieustannie udoskonalamy swoje umiejętności. Otwartość na nowe rozwiązania oraz inwestowanie w specjalistyczny sprzęt to klucz do wykonywania pracy w oparciu o najwyższą jakość. Stale kontrolując przebieg każdej realizacji, troszczymy się o każdy najmniejszy aspekt – w tym inżynierię wsteczną w przypadku projektu bazującego na wzorcu. Poza wysoką klasą wykonania produktów nasza firma zapewnia również błyskawiczny przebieg prac. Stale udoskonalany system realizacji zleceń pozwala na szybkie wykonywanie usług. Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz, a nikt z nas nie chce go marnować.

Firma KODER w Mielcu

Podstawą działalności każdej firmy są pracownicy. Tworzymy zespół, który ma zarówno odpowiednie kwalifikacje, jak i umiejętności. Dzięki temu możemy zagwarantować elastyczność przy wykonywaniu zleceń – dotyczy to również konfiguracji maszyn. Zaufanie początkowo zdobywaliśmy w Mielcu oraz na obszarze naszego kraju, natomiast obecnie współpracujemy również z zagranicznymi klientami oraz firmami. Jako podwykonawcy działamy dla wielu branż – m.in. samochodowej, spożywczej, farmaceutycznej, a nawet dla tłoczni i firm odlewniczych. Nowoczesne technologie dają wiele perspektyw – w połączeniu z wykorzystaniem naszej wiedzy sprawiają, że jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z największymi wyzwaniami. Dzięki temu mamy świadomość, że to, co robimy, ma sens, dając nam niebywałą motywację dla dalszego rozwoju.

Z dumą prezentujemy aż 120 wariantów produktów. Oferujemy również ponad tysiąc propozycji online! Nasze usługi są specjalistyczne, mamy świadomość, że nasi partnerzy nie zawsze posiadają potrzebną wiedzę, tak więc oferujemy także fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu – uzyskanie szczegółowych informacji o naszych możliwościach i ofercie pozwoli Ci podjąć decyzję o współpracy z nami.