Kategorie

Realizacje

Stemple grawerowane na zamówienie dzięki swojej precyzji wykonania i solidności w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Znalazły one swoje zastosowanie w przypadku wypalania i odciskania w drewnie, wypalania i odciskania w skórze, znakowania metalu, cechowania biżuterii, a także wypalania na elektrodrążarkach. Ich coraz to bardziej nowoczesna konstrukcja sprawia, że prace wykonywane z pomocą stempli grawerowanych są niezwykle precyzyjne.

Stemple grawerowane na zamówienie

Ich użycie pozwala na umieszczenie na danej powierzchni sporej ilości liter obok siebie, nietypowych elementów graficznych, a także nawet najbardziej skomplikowanych wzorów. Grawerowanie stempli nie jest zadaniem prostym – do prawidłowego procesu jego wykonania koniecznością jest posiadanie odpowiedniej wiedzy i fachowego doświadczenia. Nasi Klienci otrzymują różnorakie możliwości głębokości grawerowania. Należy jednak pamiętać, że wspomniana głębokość graweru zależy przede wszystkim od oczekiwanego projektu. Jako fachowcy ocenimy Twój projekt i określimy możliwość jego wykonania. Dzięki latom doświadczeń i nowoczesnym narzędziom jesteśmy w stanie wykonać perfekcyjne grafiki, loga, a także litery wypukłe oraz wklęsłe. Bez problemu zrealizujemy nawet najbardziej wymagający i skomplikowany projekt.

Nasz sklep oferuje Ci najwyższej jakości stemple grawerowane na zamówienie. Dbając o Twoje zadowolenie i satysfakcję, dajemy Ci dowolność wybór w przypadku treści, numeracji oraz symbolów znajdujących się na stemplu. Zdecyduj sam i pozwól działać specjalistom. Wybierając nasze usługi, otrzymujesz doskonały efekt, w przystępnej cenie.

Grawerowane stemple – perfekcja wykonania

Stemple wykonywane są z wysokich gatunkowo stali, dzięki czemu dają Ci gwarancję długowieczności, trwałości i komfortu użytkowania. Każdy etap tworzenia danego stempla jest przez nas dokładnie przeprowadzany – począwszy od doboru stali, po jej hartowanie. Zaś ostatnim etapem jest przeprowadzenie testów powstałych stempli.

Firma PPHU KODER ma bardzo duże doświadczenie w precyzyjnej obróbce różnego rodzaju materiałów metodą frezowania oraz toczenia maszynami CNC. Ponadto od lat zajmuje się grawerowanie przemysłowym. Wszelkie zlecenia realizujemy na podstawie dokumentacji załączonej przez Klienta bądź też na podstawie załączonych wzorców. Dzięki technologii CNC możliwe jest grawerowanie stempli w stożku, frazami stożkowym dającymi niezwykłą precyzję ich wykonania. Oferowane przez nas stemple są wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze projekty zadowalają nawet najbardziej wymagających Klientów, dzięki czemu nasz sklep cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią na temat realizowanej przez nas usługi!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z PPHU KODER w celu ustalenia szczegółów dotyczących zlecenia. Pamiętaj, że zlecenia na zrealizowanie poszczególnych projektów stempli są wykonywane zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami.

Nasze produkty tworzymy w oparciu o fachową wiedzę i stale poszerzane umiejętności. Dzięki inwestowaniu w profesjonalny sprzęt możemy zaoferować specjalistyczne usługi takie jak m.in. kompleksowe grawerunki, frezowanie, toczenie oraz obróbka skrawaniem CNC. Jako że przykładamy dużą wagę do potrzeb swoich klientów, wraz z rozwojem zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty produktów specjalnych. Oferujemy grawerowane wyroby w postaci mosiężnych i stalowych czcionek oraz stempli. Pełnią one funkcję numeratorów, które bywają pomocne w odciskaniu wzorów na wielu powierzchniach – zarówno na zimno, jak i na gorąco. Właściwie nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o przeznaczenie oraz użytkowanie tego typu produktów.

Produkty grawerowane – KODER – Mielec

Nasza oferta obejmuje wiele usług. Przede wszystkim zajmujemy się grawerowaniem CNC na różnego typu powierzchniach. Nasze maszyny umożliwiają bardzo precyzyjne wykonywanie zleceń – grawer może dotyczyć nawet zdjęć lub kodów QR. Przygotowujemy dla klientów również czcionki lub stemple, które umożliwiają odbijanie wzoru na wielu materiałach takich jak np. drewno lub folie spożywcze przykładowo celem ich znakowania.

Nasza działalność nie ma formy sklepu oferującego wyłącznie określone wzory – klient sam decyduje, co znajdzie się na wyrobie. Dowolny tekst, wzornictwo lub symbol? Staniemy na wysokości zadania! Najczęściej, zajmujemy się grawerem logo, co jest świetną alternatywą dla przedsiębiorców. Aby każda realizacja prezentowała się w sposób satysfakcjonujący, projekt najpierw jest poddawany szczegółowej analizie, w efekcie czego unikamy błędów. Dzięki nowoczesnym metodom pracy mamy możliwość wykonywania grawerunku na stosunkowo dużej głębokości. Produkty grawerowane przygotowywane przez nas cechują się wytrzymałością, która z pewnością pozwoli na ich długotrwałe użytkowanie. Wyroby tego typu znajdują zastosowanie m.in. w branży farmaceutycznej, opakowaniowej, a nawet dotyczącej obróbki plastycznej. Ponadto, samą technikę wykorzystuje się w wykańczaniu wielu produktów w naszym codziennym otoczeniu.

Szeroka oferta produktów grawerowanych

Nasza firma działa na rynku już od 20 lat. Grawer przemysłowy jest jedną z kilku dziedzin, które opanowaliśmy do perfekcji. Wszystko, czym obecnie się zajmujemy, jest efektem działań zespołu dysponującego fachową wiedzą, nieustannego rozwoju oraz pasji. Dzięki temu możemy oferować swoje produkty i usługi, gwarantując błyskawiczną realizację zleceń oraz zaangażowanie. Nigdy nie idziemy na ustępstwa pod względem jakości – precyzja i dbałość o każdy szczegół są naszym priorytetem. Indywidualne podejście do klienta pozwoliło osiągnąć nam sukces i zdobyć zaufanie zleceniodawców w Mielcu i na terenie całego kraju. Nasze maszyny można dowolnie konfigurować, więc przestrojenie ich na mniejsze lub większe serie produkcji nie stanowi dla nas problemu. Współpraca również wieloma z klientami zagranicznymi jest dowodem na to, że jesteśmy godną zaufania firmą.