Kategorie

Realizacje

Tutaj możesz przeglądać produkty w sklepie.

Nasze produkty tworzymy w oparciu o fachową wiedzę i stale poszerzane umiejętności. Dzięki inwestowaniu w profesjonalny sprzęt możemy zaoferować specjalistyczne usługi takie jak m.in. kompleksowe grawerunki, frezowanie, toczenie oraz obróbka skrawaniem CNC. Jako że przykładamy dużą wagę do potrzeb swoich klientów, wraz z rozwojem zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty produktów specjalnych. Oferujemy grawerowane wyroby w postaci mosiężnych i stalowych czcionek oraz stempli. Pełnią one funkcję numeratorów, które bywają pomocne w odciskaniu wzorów na wielu powierzchniach – zarówno na zimno, jak i na gorąco. Właściwie nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o przeznaczenie oraz użytkowanie tego typu produktów.

Produkty grawerowane – KODER – Mielec

Nasza oferta obejmuje wiele usług. Przede wszystkim zajmujemy się grawerowaniem CNC na różnego typu powierzchniach. Nasze maszyny umożliwiają bardzo precyzyjne wykonywanie zleceń – grawer może dotyczyć nawet zdjęć lub kodów QR. Przygotowujemy dla klientów również czcionki lub stemple, które umożliwiają odbijanie wzoru na wielu materiałach takich jak np. drewno lub folie spożywcze przykładowo celem ich znakowania.

Nasza działalność nie ma formy sklepu oferującego wyłącznie określone wzory – klient sam decyduje, co znajdzie się na wyrobie. Dowolny tekst, wzornictwo lub symbol? Staniemy na wysokości zadania! Najczęściej, zajmujemy się grawerem logo, co jest świetną alternatywą dla przedsiębiorców. Aby każda realizacja prezentowała się w sposób satysfakcjonujący, projekt najpierw jest poddawany szczegółowej analizie, w efekcie czego unikamy błędów. Dzięki nowoczesnym metodom pracy mamy możliwość wykonywania grawerunku na stosunkowo dużej głębokości. Produkty grawerowane przygotowywane przez nas cechują się wytrzymałością, która z pewnością pozwoli na ich długotrwałe użytkowanie. Wyroby tego typu znajdują zastosowanie m.in. w branży farmaceutycznej, opakowaniowej, a nawet dotyczącej obróbki plastycznej. Ponadto, samą technikę wykorzystuje się w wykańczaniu wielu produktów w naszym codziennym otoczeniu.

Szeroka oferta produktów grawerowanych

Nasza firma działa na rynku już od 20 lat. Grawer przemysłowy jest jedną z kilku dziedzin, które opanowaliśmy do perfekcji. Wszystko, czym obecnie się zajmujemy, jest efektem działań zespołu dysponującego fachową wiedzą, nieustannego rozwoju oraz pasji. Dzięki temu możemy oferować swoje produkty i usługi, gwarantując błyskawiczną realizację zleceń oraz zaangażowanie. Nigdy nie idziemy na ustępstwa pod względem jakości – precyzja i dbałość o każdy szczegół są naszym priorytetem. Indywidualne podejście do klienta pozwoliło osiągnąć nam sukces i zdobyć zaufanie zleceniodawców w Mielcu i na terenie całego kraju. Nasze maszyny można dowolnie konfigurować, więc przestrojenie ich na mniejsze lub większe serie produkcji nie stanowi dla nas problemu. Współpraca również wieloma z klientami zagranicznymi jest dowodem na to, że jesteśmy godną zaufania firmą.